Ți-ai uitat parola?
Calitate controlata - nr. 1 pe piata

Locuri de munca

Cautare locuri de munca
Denumirea postului Orasul Regiune
Inginer calitate Arad Vest Aplicare
Inginer calitate
Arad (Vest)

Exact Systems este o companie care furnizeaza servicii de selectare, inspectie si reparatii ale componentelor si produselor finite pentru industria auto.
Lider in domeniul serviciilor de calitate, compania se afla intr-o continua dezvoltare si extindere, astfel ca suntem mereu in cautarea de profesionisti care sa faca parte din echipa noastra.

Daca te regasesti in descrierea de mai jos, aplica chiar acum pentru pozitia de Inginer calitate in cadrul companiei noastre.

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice absolvite;
  • Minim 1-2 ani experienta in industria auto pe o pozitie similara;
  • Abilitati de intelegere a desenelor tehnice;
  • Cunoasterea limbii Engleze la nivel avansat;
  • Cunoasterea utilizarii PC;
  • Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
  • Abilitati de organizare, adaptabilitate, exprimare logica;
  • Spirit de echipa, flexibilitate, orientare catre client;

Descrierea jobului

  • planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea in zona de competenta; supravegheaza respectarea normelor practicate in realizarea serviciului;
  • supravegheaza, recruteaza si ajuta la formarea profesionala a personalului din subordine; reprezinta firma in relatiile cu alte sectoare interne sau tertii;
  • organizeaza si raspunde de realizarea serviciului in zona de competenta, conform prevederilor contractuale si procedurilor stabilite;
  • coordoneaza activitatea responsabililor de locatii din zona de competenta si ii instruieste atat la inceperea unui nou contract cat si ori de cate ori este nevoie;
  • evalueaza si propune solutii pentru inbunatatirea performantei echipei;
  • asigura o comunicare eficienta intre unitatile coordonate din propria echipa;
  • participa si ofera suport tehnic in cadrul intalnirilor cu clientii;

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv + bonuri de masa;
  • Un mediu de lucru tanar si competitiv;
  • Oportunitatea de crestere profesionala;
  • Sansa de a colabora cu numeroase companii renumite din industria auto;

Te asteptam!

Aplicare
Coordonator echipa Satu-Mare Nord - Vest Aplicare
Coordonator echipa
Satu-Mare (Nord - Vest)

CERINTE
- Studii universitare intr-un domeniu relevant pentru pozitia vizata (management, inginerie mecanica, stiinte umaniste, etc)
- Abilitati de coordonare a unei echipe si orientare spre detaliu.
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu/avansat.
- Carnet de conducere categoria B – obligatoriu.
- Disponibilitate pentru deplasari.
- Experienta într-o firma de productie din domeniul automotiv – de preferinta in domeniul calitatii - reprezinta un avantaj.

RESPONSABILITATI
-Coordoneaza, organizeaza si controleaza activitatea echipei din subordine.
-Coordoneaza si instruieste personalul din subordine.
-Furnizeaza clientilor servicii prompte si eficiente, folosind resursele adecvate si asigurandu-se ca standardele de calitate impuse sunt respectate.
-Propune solutii pentru inbunatatirea performantei echipei.
-Asigura o comunicare eficienta intre unitatile coordonate din propria echipa.
-Asigura alocarea corespunzatoare a resurselor in toate activitatile in care echipele coordonate sunt implicate conform responsabilitatilor definite.
-Asigura o buna circulație a informației.
-Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea proiectului și informează la timp echipa de management despre acestea.

BENEFICII
- Pachet salarial atractiv
- Bonuri de masa
- Program flexibil
- Mediu de lucru dinamic
- Posibilitarea dezvoltarii pe plan profesional

Alatura-te si tu echipei noastre din Satu-Mare!Te asteptam!

Aplicare
Coordonator echipa Sibiu Vest Aplicare
Sibiu (Vest)

CERINTE

BENEFICII

Alatura-te si tu echipei noastre din Sibiu!

Aplicare